درباره ما

مجموعه گل سوسن در سال 1335 با هدف تولید انواع گل و گیاهان تزئینی تاسیس شد.فعالیت این مجموعه با توجه به نیاز روز با حفظ زیر ساختهای خود به ایجاد گل فروشی گسترش یافت.

این مجموعه با بهره گیری از نیروهای توانمند در زمینه طراحی و دیزاین همواره کوشیده بخش بزرگی از هموطنان را به عنوان مشتری دائمی خود داشته باشد.

مجموعه گل سوسن از سال 89 تا 93 با 4 شعبه در سرتا سر شهر مقدس مشهد با گلخانه ،فروشگاه گل فروشی خیابان صاحب الزمان،مرکز پخش در میدان گل و گلفروشی وکیل آباد به فعالیت خود به عنوان قطب بزرگی از این صنعت  پرداخت.

از افتخارات بزرگ مجموعه گل سوسن میتوان به آموزش 50 نفر دیزاینر در طول مدت فعالیت خود اشاره نمود.

گل سوسن از سال 93 تا به امروز به متمرکز نمودن کلیه مجموعه های خود در غالب پخش در میدان گل و فروشگاه گلفروشی در بلوار وکیل آباد اقدام نموده است.

از سال 1395 و با توجه به نیاز روز افزون برای ایجاد مجموعه ایی متفاوت برای ارائه ی راه کارهای خلاق و به روز این مجموعه اقدام به خرید ساختمان جدید خود در آدرس بلوار وکیل آباد نرسیده به سه راه دانش آموز کرد.

ساختمان جدید با مجموع 300متر زیربنا در دو طبقه برای ارائه گلهای تزئینی و گیاهان خانگی و سه باب گلخانه به ارائه جدیدترین و بروزترین گلها و گیاهان تزئینی اقدام کرده است.

گل سوسن امیدوار است بتواند به نیازها وسلایق متنوع مشتریان خود پاسخی قابل اطمینان بدهد.

گلفروشی سوسن شما را به بازدید از صفحات اجتماعی خود دعوت میکند:

تلگرام: https://telegram.me/Gol_soosan

اینستاگرام: https://www.instagram.com/gol.soosan/